Tüp Bebek Tedavi Aşamaları

Tüp bebek tedavisi görecek olan kişiler, ilk olarak detaylı incelemelere tabii tutulurlar. Kıbrıs tüp bebek merkezine başvurulduğunda ilgili doktorlar, tedavi görecek çift ile detaylı görüşmeler yaparak, daha önceki tedaviler hakkında bilgiler verip, tetkikleri ve tedavileri anlatırlar. Doktorlar ilk olarak hikaye alma olarak adlandırdıkları süreci uygularlar.

Bu süreçte yapılan yanlışlardan birisi, çiftlerin bazı konuları önemsiz olarak görmeleri ve bu konuları doktorlarını anlatmamalarıdır. Sizin için önemsiz görülen bir şey, aslında tedaviye yön verecek kısım olabilir. Bu görüşme sonrasında çiftlerin uygunluk durumuna göre gerekli muayeneler yapılır.

Kadının yumurta kapasitesi ve rahmi hakkında bilgi edinebilmek için çeşitli muayene ve testler yapılır. Erkek için ise sperm analizi ve üroloji uzmanı tarafından kontrolleri gerçekleşir. Tüp bebek merkezlerinde genel süreç benzerlik göstermektedir. Yapılacak olan tedaviler sadece uzman doktor farkı olarak ayrılabilir. Kıbrıs tüp bebek merkezlerinin uzman ekibine sitemizin sağ bölümünde bulunan bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.kibristupbebekmerkezleri.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Bizi Arayın..
Sizi Arayalım